Movies
Ratings
163
Good Morning, VietnamRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.0
The Tree of LifeRated ★ 3.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.0
HitchRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.5
Testament of YouthRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 3.0
Any Day NowRated ★ 5.0