Titles you rated
The GodfatherRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0