Movies
Ratings
176
The FortressRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
I AmRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 3.0
Total EclipseRated ★ 3.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 2.5
A MillionRated ★ 2.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.5
FailanRated ★ 3.0
The Flowers of WarRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 2.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0
The Italian JobRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 2.5