Movies
Ratings
79
Shallow HalRated ★ 4.0
Safe HavenRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 2.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
MasterRated ★ 2.5
The InternRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5