Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
QueerRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
SaltburnRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0