Movies
Ratings
150
Fist of LegendRated ★ 4.0
Painted FireRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
GremlinsRated ★ 3.0
AlienRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 4.5
Mad MaxRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 5.0