Movies
Ratings
216
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Haikyuu!! Movie 4: Battle of ConceptsRated ★ 4.0
Haikyuu!! Movie 3: Genius and SenseRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
A Lot Like LoveRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Like for LikesRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 2.5
EnchantedRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0