Titles you rated
I Am SamRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.5
KnowingRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0