Titles you rated
InceptionRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 5.0