Movies
Ratings
48
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0