Movies
Ratings
384
A Man Called OttoRated ★ 3.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
In the Line of FireRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Nowhere to HideRated ★ 3.5
Escape from AlcatrazRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.0
A Serious ManRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
Matchstick MenRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.0