Movies
Ratings
39
FrequencyRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0