Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
One Perfect DayRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
JumperRated ★ 1.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Book of EliRated ★ 4.5