Movies
Ratings
39
A Star Is BornRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0