Movies
Ratings
229
OldboyRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.5
UpRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
SaltRated ★ 2.5
The WhistleblowerRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0