Movies
Ratings
471
TenetRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.0
FlowRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 2.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
The SonRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0