Movies
Ratings
82
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
Ben-HurRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Fist of LegendRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Swing GirlsRated ★ 3.5
For HorowitzRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 2.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
WaterboysRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0