Movies
Ratings
253
The ExorcistRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 2.5
Rules of DatingRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 1.5
Real SteelRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5