Movies
Ratings
51
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 3.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5