Titles you rated
To the Forest of Firefly LightsRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 1.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
The King's LettersRated ★ 0.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 0.5
Train to BusanRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5