Movies
Ratings
464
The InternRated ★ 3.5
RoomRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
Never Let Me GoRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
Zero MotivationRated ★ 3.5
Café. Waiting. LoveRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Patema InvertedRated ★ 3.0
Miracle: Devil Claus' Love and MagicRated ★ 2.0
The Deep Blue SeaRated ★ 2.5
Tamako Love StoryRated ★ 3.0
American UltraRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0