Movies
Ratings
102 Kung Fu PandaRated ★ 3.0 Kung Fu PandaRated ★ 3.0
 ZootopiaRated ★ 3.0 ZootopiaRated ★ 3.0
 The Divine MoveRated ★ 3.5 The Divine MoveRated ★ 3.5
 The Grand HeistRated ★ 2.0 The Grand HeistRated ★ 2.0
 Memories of MurderRated ★ 4.0 Memories of MurderRated ★ 4.0
 The Day After TomorrowRated ★ 4.0 The Day After TomorrowRated ★ 4.0
 Spider-ManRated ★ 3.5 Spider-ManRated ★ 3.5
 SilencedRated ★ 3.0 SilencedRated ★ 3.0
 Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5 Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
 Tazza: The High RollersRated ★ 4.0 Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
 OldboyRated ★ 4.5 OldboyRated ★ 4.5
 Home AloneRated ★ 4.0 Home AloneRated ★ 4.0
 The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0 The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
 The A-TeamRated ★ 4.5 The A-TeamRated ★ 4.5
 The NeighborsRated ★ 4.0 The NeighborsRated ★ 4.0
 Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5 Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
 Hide and SeekRated ★ 4.0 Hide and SeekRated ★ 4.0
 TunnelRated ★ 3.0 TunnelRated ★ 3.0
 The Beauty InsideRated ★ 4.5 The Beauty InsideRated ★ 4.5
 TwentyRated ★ 3.5 TwentyRated ★ 3.5