Movies
Ratings
129
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
The Tooth and the NailRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 2.0
Summer Time Machine BluesRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
Pale MoonRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5