Movies
Ratings
98
MissingRated ★ 0.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The HostRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
CarolRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0