Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
ThorRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5