Movies
Ratings
101
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 2.5
Don't BreatheRated ★ 2.5
Planet of the ApesRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
SplitRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0