Movies
Ratings
267
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The NunRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0