Movies
Ratings
161
Wild CardRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
The UnforgivenRated ★ 4.0
Parallel LifeRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
White NightRated ★ 4.0
Private EyeRated ★ 3.5
Marine BoyRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 2.0
Rough CutRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 3.0
Lord of WarRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
OfficeRated ★ 2.0
AmélieRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 2.0