Movies
Ratings
113
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0
Batman & RobinRated ★ 2.5
Fight ClubRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5