Movies
Ratings
390
WALL-ERated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Raise the Red LanternRated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
DoomRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 2.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
SplinterRated ★ 4.0