Movies
Ratings
31
Killer ToonRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
MossRated ★ 2.0
Die HardRated ★ 5.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
HulkRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
The FakeRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0