Movies
Ratings
34
Spider-ManRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0