Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 2.5
Two CopsRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 2.5
Saw IVRated ★ 0.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
BeanRated ★ 0.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 2.5
SwiriRated ★ 3.5