Titles you rated
Hail to HellRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The HighwaymenRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Bullet TrainRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.0
Life Is But a DreamRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 2.0