Movies
Ratings
421
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0