Titles you rated
We Were SoldiersRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
My WayRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 2.0
Knight and DayRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 2.0
SkyfallRated ★ 4.0