Movies
Ratings
133
I Am LegendRated ★ 3.5
InsurgentRated ★ 4.0
AllegiantRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 5.0
The CraziesRated ★ 4.0
The Hurricane HeistRated ★ 4.0
No EscapeRated ★ 4.0
The HappeningRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0