Movies
Ratings
105
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0- Afro Samurai: ResurrectionRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0
LimitlessRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0