Movies
Ratings
125
The Floating CloudRated ★ 3.5
The Running ActressRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 3.5
A Brighter Summer DayRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5