Movies
Ratings
137
AmélieRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 2.0
The HousemaidRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0