Titles you rated
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
She's Out of My LeagueRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 0.5
The HangoverRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0