Titles you rated
Persian LessonsRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Princess SwitchRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
The ImaginaryRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
Fresh GuacamoleRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.5