Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0