Movies
Ratings
27
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
The TargetRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
ChangelingRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0
August RushRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 1.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
For HorowitzRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0