Movies
Ratings
44
The PriestsRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Goodnight MommyRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5