Movies
Ratings
15
WhiplashRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The King of PigsRated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0