Movies
Ratings
661
The Big ShortRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
La ChimeraRated ★ 4.5
Sweet BeanRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0