Titles you rated
- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
Swing VoteRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5- AmbubaggingRated ★ 3.0
After YangRated ★ 4.5
The LunchboxRated ★ 3.5
Set Me FreeRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Kramer vs. KramerRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 3.5
A Single RiderRated ★ 4.0