Titles you rated
Shrek 2Rated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
FrequencyRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
HauntersRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 4.5
CrashRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 4.0