Movies
Ratings
382
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Alien: ResurrectionRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 0.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5